حلال ، سلامت و سعادت

رویدادها

اخبار

اخبار و رویدادها

نمایشگاه ها

همایش ها

اطلاعیه ها

نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی حلال سارایوو در تاریخ ۲۶ - ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۴ الی ۶ مهر ماه سال جاری در محل نمایشگاهی اسکندریه سارایوو کشور بوسنی و هرزگوین توسط بانک بین المللی بوسنی با همکاری بانک توسعه اسلامی برگزار می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ...

نمایشگاه حلال کانادا در تاریخ  ۸ لغایت ۹ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۶ تا ۱۷ مهرماه سال جاری ) در مرکز بین‌المللی میسیسوگا برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه قصد دارد با کیفیت‌ترین محصولات و خدمات حلال را عرضه کند که علاوه بر شرکت‌های تولیدکننده مواد غذایی حلال دیگر تولیداتی مثل داروها، محصولات آرایشی و ... در این نمایشگاه ارائه می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ...

هفتمین نمایشگاه حلال ترکیه در تاریخ ۲۸ نوامبر لغایت ۱ دسامبر ۲۰۱۹  (۷ الی ۱۰ آذر ۱۳۹۸) در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می‌گردد که فرصتی را جهت تبادل و تعامل تجاری باشرکت‌های مختلف و کارشناسان حوزه‌های وابسته فراهم می‌کند.

در این نمایشگاه علاوه بر غذای حلال به مسائلی چون گردشگری حلال، نساجی اسلامی، سرمایه‌گذاری، لوازم آرایشی و دارویی، سبک زندگی اسلامی، صنعت مد اسلامی و غیره پرداخته می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ...

نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی حلال در لندن مورخ ۵-۷ دسامبر ۲۰۱۹ برابر با ۱۴ الی ۱۶ آذر ماه سال ۱۳۹۸ برگزار می‌گردد؛ انتظار می‌رود بیش از ۵۰۰ غرفه‌دار حضور یافته و محصولات و فراورده‌های حلال خود را عرضه نمایند. این نمایشگاه تلاش می‌کند فرصتی ارزشمند را جهت آشنایی با محصولات و فراورده‌های حلال فراهم کرده و بازار تجاری و سرمایه‌گذاری جدیدی را ایجاد نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ...

نمایشگاه بین المللی محصولات و فرآورده های پروتئینی حلال و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی محصولات و فرآورده های پروتئینی حلال و صنایع وابسته (MeatEX) در تاریخ 21 لغایت 24 آبان 1397 در محل دائمی نماشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

در این رویداد مجددا ایران میزبان انحصاری صنعت گوشت و فرآورده های گوشتی خاورمیانه می باشد.متخصصان،تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ایران و جهان در تهران گردهم خواهند آمد تا شاهد نمایش حال و آینده این صنعت باشند.این نمایشگاه با نام تجاری MeatEXبه عنوان محل تلاقی صنعت و محصولات کلیه زنجیره تولید ، بسته بندی ، توزیع و فروش انواع گوشت خام دام ، طیور، آبزیان و محصولات فرآوری شده پروتئنی را دربر می گیرد. ...

ادامه

نمایشگاه حلال اکسپو مسکو2017

نمایشگاه سالانه اکسپو حلال مسکو از ۱۶ تا ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷(۲۵ تا ۲۷ آبان‌ماه) در مرکز نمایشگاهی «ساکولنیکی» این شهر برگزار شد.

در سه روز برگزاری این نمایشگاه تولیدکنندگان، عرضه‌کنندگان، متقاضیان و مصرف‌کنندگان محصولات غذایی حلال و خدمات وابسته از مناطق مختلف روسیه و ۴۰ کشور جهان، کارشناسان محصولات حلال و اقتصاد اسلامی، فعالان مذهبی، نمایندگان ارگان های دولتی و مصرف کنندگانی که کیفیت غذا و سازگاری آن با محیط زیست برایشان مهم است در مرکز ساکولنیکی گردهم آمدند. به جز جمهوری اسلامی ایران ، شرکت‌هایی از ۱۲ کشور جهان شامل روسیه، ...

ادامه

نخستین همایش بین المللی فرآورده های حلال با هدف گسترش فرهنگ محصولات حلال در گستره ملی - منطقه ای، آذرماه 1396به ميزباني دانشگاه علوم پزشکي مشهد برگزار شد.

نخستین کنگره بین المللی فرآورده های حلال با حضور مسئولین داخلی و بیش از ۶۰ میهمان خارجی از کشورهای اسلامی به مدت ۲ روز در پایتخت فرهنگی جهان اسلام مشهد مقدس با هدف بررسی مسائل در حوزه غذا، دارو، فرآورده های آرایشی و بهداشتی و پوشاک حلال در سه محور شریعت و فرآورده های حلال ، پژوهش؛فناوری و فرآورده های حلال ، اقتصاد فرآورده های حلال ؛ برگزار شد. دکتر سید جواد حسینی رئیس این همایش در ...

اولین همایش بین المللی فرآورده های حلال مشهد مقدس

همایش برندینگ بین المللی حلال در روز ۸ آذر ماه ۹۷ در مشهد مقدس برگزار شد. در این همایش خانم دکتر نفیسه صادقی ، مدیر روابط بین الملل مرکز تحقیقات حلال به ارائه ی مطالب در حوزه ی برندینگ محصولات و خدمات حلال در داخل و خارج از کشور پرداختند.

در این همایش مدیران و علاقمندان به حوزه های مختلف حلال از جمله  صنایع غذایی ، آرایشی - بهداشتی ، مراکز توریستی ، رستوران ها و هتلداران حضور داشتند. همچنین ایشان با اشاره به آمار اخذ شده از ۱۵ کشور مسلمان  ...

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی Mihas مالزی از ۳ تا ۶ آپریل ۲۰۱۹ معادل ۱۴ تا ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ در کوالالامپور مالزی برگزار می شود.

پانزدمین نمایشگاه Mihas مالزی موفقیتی بزرگ برای غرفه داران در زمینه ی تنوع و نوآوری در نمایش محصولات به حساب می آمد.

نمایشگاه بین المللی حلال ( Mihas ( Malaysia International Halal Showcase فرصت هایی را در سراسر بازار جهانی در حوزه های مواد غذایی حلال ، دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی حلال ...

اطلاعات تماس

دسترسی سریع

پیوندها

محصولات

آدرس : تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ولیعصر - کوچه دانش کیان - پلاک ۲۴

تلفن : ۸۸۹۰۹۰۳۳ - ۰۲۱

اتوماسیون اداری

نقشه سایت

نمابر : ۸۸۸۹۰۸۵۸ - ۰۲۱

پست الکترونیک : info@halal.gov.ir

تالار گفتگو

ورود اعضا

موسسه موضوع شناسی احکام فقهی

همکاران بین المللی

© حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران است.

نمایشگاه بین المللی محصولات و فرآورده های پروتئینی حلال و صنایع وابسته
نمایشگاه حلال اکسپو مسکو2017
اولین همایش بین المللی فرآورده های حلال مشهد مقدس

تلفن : -

نمابر : -

نمایشگاه بین المللی محصولات و فرآورده های پروتئینی حلال و صنایع وابسته
نمایشگاه حلال اکسپو مسکو2017